На факультеті управління фінансами та бізнесу завершилась освітня програма «Бізнес ХХІ століття»

На факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка завершилася безкоштовна освітня програма для учнів старших класів «Бізнес ХХІ століття». Участь у навчальних заняттях та заходах Програми, що тривала впродовж двох місяців, взяли 102 слухачі з 25 навчальних закладів міста Львова.

Викладачі кафедри державних та місцевих фінансів факультету під час проведення навчальних занять ознайомлювали школярів з основними засадами створення та успішного ведення бізнесу, теоретичними і практичними основами митної та податкової справи, сучасними інноваціями у сфері фінансів.

Також значну увагу викладачі акцентували на світовому досвіді функціонування сучасного підприємництва. Учасники освітньої програми мали нагоду дізналися багато цікавого про сучасні тенденції у бізнес-сфері, зокрема, про значення термінів «краудфандінг», «франчайзинг», «coaching» та інше. Окрім того, викладачі розповіли школярам про те, як використовувати хмарні середовища в бізнесі й про принципи роботи реклами та socialmediamarketing (SMM).

Заняття супроводжувалися численними діловими іграми і тренінгами, які викликали велику зацікавленість у майбутніх фінансистів.

По закінченні навчання школярі отримали іменні сертифікати.

Освітня програма функціонувала в межах проведення профорієнтаційної роботи та з метою популяризації спеціалізації «Фінанси, митна та податкова справа».

Факультет управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка висловлює щиру вдячність всім учасникам освітнього проекту «Бізнес ХХІ століття» і запрошує до подальшої плідної співпраці!