Університеті обговорили перспективу залучення молоді до муніципального планування

22-23 грудня 2016 року на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні відбувся круглий стіл на тему «Залучення молоді до муніципального планування» («Involving Youth in Municipаl Planning»).

У презентації проектів та ініціатив молодіжних команд у різних сферах муніципального розвитку (громадській, соціальній, культурній) взяли участь студенти та викладачі Львівського національного університету імені Івана Франка, Запорізького національного університету, Національного авіаційного університету, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ), Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця), Київського університету імені Бориса Грінченка та представники департаменту освіти Запорізької міської ради.

Від Львівського національного університету імені Івана Франка у круглому столі взяли участь декан факультету управління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин, завідувач кафедри психології філософського факультету Софія Грабовська, асистент кафедри психології Оксана Сеник, студентки факультету управління фінансами та бізнесу Діана Матківська та Неллі Вольська, студентки кафедри психології філософського факультету Ірина Лаба, Ольга Паславська, Таїсія Бербенюк, Вероніка Брославська та Ольга Новаковська.