Благодійний майстер-клас із писанкарства: ініціатива студентів-філологів

У четвер, 21 квітня, команда Студради та Профбюро студентів філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка організували благодійний майстер-клас із писанкарства. На подію зареєструвались 46 осіб.

Під час заходу майстриня Анна Білоус допомогла усім охочим відкрити для себе світ писанки. Впродовж події Анна також розповідала цікаві факти про символ українського Великодня. Варто зазначити, що останнім часом майстриня провела більше десяти майстер-класів для діток-переселенців, іноземної преси та жителів геріатричного пансіонату.

Майстер-клас мав не лише мистецьку, а й благодійну мету: під час заходу було зібрано 5 тисяч гривень, що будуть спрямовані у благодійний фонд «Повертайся живим».

Світлини: Філологічного факультету Більше фото