![День вишиванки на географічному факультеті](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/05/2015-05-14-vyshyvanka-03.jpg)
День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Основна мета заходу – збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді.
Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.
Щороку День вишиванки в Україні відзначають у третій четвер травня.
З нагоди святкування днів факультету 13 травня студенти, аспіранти, викладачі та працівники географічного факультету прийшли хто на навчання, а хто на роботу у вишиванках.