Діалог з роботодавцями

4 жовтня в рамках проєкту «Діалог з роботодавцями» на кафедрі економіки та публічного управління факультету управління фінансами та бізнесу відбулася практична онлайн-зустріч із менеджеркою з розвитку бренду роботодавця компанії «ОККО» Оленою Кіріченко.

Основна мета проєкту «Діалог з роботодавцями», що організовує відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку, – це практичні зустрічі здобувачів вищої освіти, аспірантів та викладачів із представниками компаній-роботодавців, які також є стейкхолдерами освітніх програм.

На початку зустрічі завідувачка кафедри Галина Капленко наголосила, що такі події на кафедрі є досить регулярними. Проте виклики та зміни сучасного світу, які постають перед сучасними управлінцями та HR-менеджерами, мають досить вагомий вплив не тільки на формування та розвиток їх кар’єри, але й практичне наповнення освітніх програм. «Ми повинні постійно відстежувати тенденції ринку праці, щоб компетенції та результати навчання наших студентів відповідали викликам на ринку праці та вимогам наших стейкхолдерів», – зазначила пані Галина.

Учасники практичної зустрічі, а це студенти, які навчаються на освітній програмі «Управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структурах», а також і викладачі, поспілкувалися із фахівцем у сфері HR-менеджменту. Олена Кіріченко має великий досвід роботи у HR-сфері, тож поділилася з учасниками зустрічі своїми знаннями та надала практичні рекомендації для молоді, як вдало розпочати власну кар’єру у сфері, яку обрали.

“Старт кар’єри в HR” – це була основна тема зустрічі та діалогу у якій спікерка детально розповіла про:

  • поняття кар’єри та її етапи;
  • напрямки HR;
  • які знання та навички необхідні для роботи в HR;
  • розпочати та розвивати кар’єру в HR, можливі кар’єрні траєкторії.

Ірина Сновидович як модераторка зустрічі при спілкуванні з учасниками зазначила, що співпраця із компаніями-роботодавцями для Університету дуже важлива. Вона необхідна у кількох напрямках, а саме: долученні компаній-стейкхолдерів до освітнього процесу з метою допомогти студентам розвивати свої hard & soft skills у формуванні практичного досвіду, який стане їм у пригоді на старті їхньої кар’єри.

Студенти також дізналися про перелік вакансій, які пропонує компанія, та можливості працевлаштування. Цікаво було послухати про кар’єрний досвід у компанії різних фахівців департаментів та підрозділів. Насамкінець Олена Кіріченко зазначила: «Сьогодні молодим фахівцям варто шукати можливості для практичного застосування своїх вмінь та навичок, адже це є практичний досвід, який вам знадобиться. Зустрічі різного формату із фахівцями-практиками є дуже важливими, тому слід використовувати їх та долучатися до різноманітних кар’єрних подій. Шукайте свою «роботу мрії» і формуйте себе як HR-фахівця вже сьогодні!»