Студент Львівського університету Назарій Примак – переможець відкритої першості з легкої атлетики

Студент факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка Назарій Примак став переможцем у змаганнях з відкритої першості Львівської обласної організації ВФСТ «Колос» з легкої атлетики.

Змагання відбулися 29 вересня 2022 року на стадіоні «СКІФ» у Львові. У турнірі взяли участь понад 350 спортсменів різних вікових категорій з Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей. Продемонструвавши здатність тримати високу швидкість на дистанції, витривалість, реакцію і тактичне мислення, в забігу на 100 метрів Назарію Примаку вдалося фінішувати першим із результатом 11,3 секунди.

«Змагання розпочиналися одразу після пар, і я дуже поспішав, аби не запізнитись, – розповідає Назарій Примак. – Майже два тижні перед турніром я хворів і на змагання приїхав також у не найкращому стані. Тому 11,3 секунди в бігу на 100 метрів – це не найкращий мій результат у спортивній кар’єрі. Проте, мої враження від участі у турнірі безперечно позитивні – я радий, що зміг вкотре підтвердити свій статус у спорті. Мрію про те, аби потрапити у трійку призерів на Чемпіонаті України».

За перемогу у змаганнях Назарію Примаку вручили грамоту і пам’ятну медаль.

Щиро вітаємо студента із перемогою і бажаємо підкорювати нові спортивні та професійні вершини!