До Університету подано понад 9 тисяч заяв від вступників на бакалаврат

Львівський національний університет імені Івана Франка вкотре підтверджує реноме одного із найпопулярніших закладів вищої освіти України серед абітурієнтів: станом на сьогодні до Університету подано вже понад 9 000 заяв від вступників на бакалаврат. Розпочалося подання заяв 19 липня.

Найбільше заяв станом на 23 липня абітурієнти подали на спеціальності «035 Філологія» (факультет іноземних мов та філологічний факультет) (1755 заяв), «081 Право» (875 заяв), «053 Психологія» (733 заяви), «073 Менеджмент» (530 заяв) та «291 Міжнародні відносини» (449 заяв). Водночас лідерами за кількістю поданих заяв є економічний факультет, факультет іноземних мов, факультет міжнародних відносин, юридичний та філософський факультети.

Загалом бажання навчатися у Львівському університеті вже виявили понад 6 000 цьогорічних вступників, з яких більше 4500 – жінки, близько 1500 – чоловіки.

Зазначимо, що реєстрація заяв вступників триватиме до 18:00 год. 31 липня 2024 року. Цьогорічні вступники можуть подати у сукупності за всіма основами вступу до 5-ти заяв на місця державного або регіонального замовлення та до 15-ти заяв за всіма джерелами фінансування. Заяви вступники подають в електронній формі.

Також нагадуємо, що у головному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка працює Консультаційний центр для вступників (ауд.116), де абітурієнти отримують кваліфіковану допомогу, пов’язану з реєстрацією електронних кабінетів та поданням заяв в електронній формі для вступу в Університет. Окрім того, працює й Консультаційний центр для вступників зі спеціальними умовами вступу, який розташований в  ауд.111.

Більше інформації про цьогорічну вступну кампанію можна знайти на сайті вступної кампанії.