Директор стипендіальної програми обмінів Карнегі розповів про новий набір на стажування у США

Директор стипендіальної програми обмінів Карнегі (США) Олексій Харламов 29 березня 2016 року зустрівся з кандидатами і докторами наук, дослідниками, викладачами та аспірантами Львівського національного університету імені Івана Франка, оголосивши про новий набір на стажування у Сполучених Штатах Америки на участь у стипендіальній програмі обмінів Карнегі для науковців у галузі гуманітарних у соціальних наук на 2016-2017 академічний рік.

Під час зустрічі з науковцями Олексій Харламов зазначив, що обміни проводять Американські ради з міжнародної освіти на основі приватного фонду Нью-Йоркської Корпорації Карнегі.

Директор розповів усі деталі участі в програмі обміну й окреслив нюанси подання заявки.

Тож у стипендіальній програмі обмінів Карнегі для наукових співробітників можуть брати участь:

• громадяни Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Молдови, Росії та України;
  • аспіранти Університету й наукові співробітники будь-якого рівня, які останнім часом не проводили дослідження в інституціях США;
  • учені, чиї теми наукових досліджень є актуальними і стосуються соціальної або гуманітарної сфер;
  • кандидати наук, або наукові співробітники, які працюють над кандидатською дисертацією;
  • учені, які володіють достатньо високим рівнем письмової та усної англійської мови для проведення незалежного і цілісного дослідження в обраній сфері;
  • науковці, які мають дійсний закордонний паспорт та можуть отримати візу J-1 (для навчання в США терміном на 4 місяці);
  • представники академічної спільноти, які можуть перебувати у США впродовж вересня-січня 2016-2017 навчального року або січня-травня 2017 (за вибором).

Директор стипендіальної програми обмінів Карнегі Олексій Харламов назвав перелік необхідних документів для подання заявки на участь у програмі:

• аплікаційна форма (її можна заповнити он-лайн на сайті www.nceeer.org Carnegie Program);
  • два рекомендаційні листи;
  • 5-7 сторінок опису сфери ваших наукових досліджень;
  • резюме або CV;
  • копія закордонного паспорта;
  • підпис Угоди приватної політики (частина Аплікаційної форми).

Учасникам програми обміну координатори програми гарантують:

• компенсацію на транспортні витрати;
  • орієнтувальні заняття у Вашингтоні;
  • щомісячну стипендію у розмірі 1800$
  • медичне страхування;
  • доступ до бібліотек та архівів, а також усіх потрібних вам джерел для проведення дослідження.

Також учасники програми отримають одноразовий фонд допомоги для придбання необхідних для навчання та дослідження речей – книг, техніки тощо.

Дедлайн подання заявки на участь у стипендіальній програмі обмінів Карнегі – до 17.00 30 квітня 2016 року.

Після перегляду заявок спеціально створена комісія обере претендентів на участь у програмі, які в червні 2016 року проходитимуть додаткову співбесіду в Києві. За результатами інтерв’ю буде сформована група науковців, яка вже у вересні цього року поїде у США.

Світлини: Олександри Чури Більше фото