Факультет прикладної математики та інформатики – переможець Кубку Збройних Сил України з волейболу-2023

7 грудня 2023 року у Спорткомплексі Львівського університету відбувся фінальний ігровий день Кубку Збройних Сил України з волейболу-2023. Загалом у турнірі взяли участь 18 команд, однак до чвертьфінальних, а потім – і ключових поєдинків змогли дістатися лише найкращі.

Так, у безкомпромісних волейбольних змаганнях у півфіналі зустрілися факультет прикладної математики та інформатики й механіко-математичний факультет. Напружений матч завершився з результатом 2:0 на користь команди факультету прикладної математики та інформатики.

Вкрай емоційним за перебігом видався другий матч півфіналу між командами факультету управління фінансами та бізнесу та економічного факультету. Врешті фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу економістів – 2:0.

Справжню завзятість та неабияку боротьбу продемонстрували команди механіко-математичного факультету та факультету управління фінансами та бізнесу у змаганні за третє місце: матч завершився з результатом 2:0 на користь факультету управління фінансами та бізнесу.

Після цього учасники спортивної події завмерли в очікуванні фінальної гри Кубку Збройних Сил України з волейболу між командами економічного факультету і факультету прикладної математики та інформатики, перед якою з новим танцювальним номером виступила команда Університету з черлідингу.

Вирішальна гра викликала на трибунах справжній шквал емоцій. В результаті чесної та натхненної боротьби перемогу у змаганні здобула команда факультету прикладної математики та інформатики.

Одразу опісля завершення змагання відбулися урочистості, піж час яких переможців та учасників нагородили призами. До присутніх звернулася голова Студентського уряду ЛНУ ім. Івана Франка Анжеліка Кульчицька. «Щиро дякую студентам, кафедрі фізичного виховання та спорту і Спортивному клубу Університету за те, що разом нам вдалося організувати масштабну спортивну подію, покликану допомогти Збройним Силам України. Також висловлюю вдячність нашим спонсорам та партнерам», – зазначила студентська лідерка і розпочала нагородження.

Так, приз за 1 місце одержала команда факультету прикладної математики та інформатики. 2 місце вибороли гравці економічного факультету, а 3 місце – команда факультету управління фінансами та бізнесу.

Окрім того, приз глядацьких симпатій здобув гравець команди фізичного факультету, в.о. декана факультету Ярослав Чорнодольський. Найкращим гравцем визнали члена команди факультету прикладної математики та інформатики Івана Максимчука, а найкраща зв’язуюча – представниця команди економічного факультету Юлія Мацола.

Вручали нагороди старший роти 218 окремого батальйону 125 окремої бригади сил Територіальної оборони Збройних сил України Богдан Сікорський, завідувачка кафедри фізичного виховання та спорту Оксана Шукатка і директор Спортивного клубу Андрій Манько.

Нагадаємо, що волейбольний турнір є благодійною подією, під час якої студенти, випускники і викладачі позмагалися у «Битві факультетів» – підтримували команду свого факультету, задонативши кошти через QR-код, за реквізитами, або ж готівкою у спеціальну скриньку. У благочинному змаганні, як і у спортивному, перемогу здобув факультет прикладної математики та інформатики, задонативши 22 тисяч 656 гривень. Друге місце у «Битві факультетів» здобув економічний факультет, сума донатів від якого склала 17 тисяч 225 гривень. Третє місце посів факультет журналістики, задонативши 4 тисячі 714 гривень.

Загалом за час змагань вдалося зібрати 54 тисячі 102 гривні. Організатори зазначили, що усі зібрані кошти підуть на ремонт автомобілів РВП 218 об ТрО 125 обр Тро.

Щиро вітаємо факультет прикладної математики та інформатики та усіх призерів із перемогою, а також висловлюємо глибоку вдячність усім учасникам та вболівальникам за шляхетну боротьбу і підтримку Збройних Сил України!