В Університеті стартував благодійний Кубок Збройних Сил України з волейболу

6 грудня 2023 року розпочався основний етап Кубку Збройних Сил України з волейболу-2023. Спортивний захід організував Студентський уряд спільно з кафедрою фізичного виховання та спорту і Спортивним клубом Львівського національного університету імені Івана Франка в межах Спартакіади Університету. Цього року за титул переможця змагаються 19 збірних команд факультетів. Проте безкомпромісна спортивна боротьба – це лише частина турніру, головна ж мета університетських волейбольних баталій полягає у допомозі Збройним Силам України.

Привітала учасників змагання голова Студентського уряду Анжеліка Кульчицька. «Цьогоріч 6 грудня ми вперше відзначаємо водночас дві події – День Святого Миколая та день Збройних Сил України. На честь воїнів, які мужньо боронять нашу державу, ми з гордістю організовуємо найбільший волейбольний турнір в Університеті – Кубок Збройних Сил України. Ми повинні щодня пам’ятати, завдяки кому маємо можливість організовувати такі заходи, здобувати освіту і просто проживати кожен день», ‒ зазначила Анжеліка Кульчицька і закликала усіх присутніх вшанувати пам’ять полеглих Захисників і Захисниць хвилиною мовчання.

Голова Студентського уряду також наголосила, що волейбольний турнір є благодійною подією, під час якої студенти, випускники і викладачі можуть позмагатися у «Битві факультетів» – підтримати команду свого факультету, задонативши кошти через QR-код, за реквізитами, або ж готівкою у спеціальну скриньку. Ще до початку змагань вдалося зібрати понад 20 000 грн, а станом на кінець першого дня змагання – 31 000 грн. Організатори зазначили, що усі зібрані кошти підуть на ремонт автомобілів РВП 218 об ТрО 125 обр Тро.

Надалі із вітальним словом під час відкриття турніру до усіх присутніх звернувся Ректор Львівського університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник. «Висловлюю щиру вдячність студентам Університету за організацію спортивного змагання та декларацію і демонстрацію того, що студентство і весь академічний колектив Університету працює відповідально й організовано у спортивній сфері, демонструючи свою незламність і підтримуючи наші Збройні Сили. Україна – це кожен із нас, а відтак, ми повинні відповідально ставитися до свого обов’язку підтримувати українських воїнів, розуміючи власну відповідальність у часи жорстокого випробування. Дякую усій академічній спільноті за те, що працюєте та вчитеся так, як велить совість і титул Університету», – підкреслив Володимир Мельник.

Після вітальних слів на ігровому майданчику розгорнулося емоційне і напружене спортивне дійство. Так, у перший день змагання у безкомпромісних волейбольних поєдинках зустрілися команди філософського та історичного факультетів, факультету іноземних мов та юридичного факультету, географічного та філологічного, геологічного і  біологічного факультетів. Змагалися за місце в чвертьфіналі і команди факультету педагогічної освіти та факультету управління фінансами та бізнесу, факультету міжнародних відносин і факультету прикладної математики та інформатики, економічного факультету і факультету електроніки, а також механіко-математичного факультету й хімічного факультету.

7 грудня у поєдинку зустрінуться команди факультету журналістики та фізичного факультету, філософського та юридичного факультету. Також за результатами ігор першого дня вже відомо, що у чвертьфінал вийшли команди таких факультетів: економічного, механіко-математичного, геологічного, філологічного, а також факультету прикладної математики та інформатики.

Світлини: Олега Вівчарика та Олега Лядика Більше фото