Голодомор 1932-1933 років: студенти Львівського університету пам’ятають

Вшановуючи пам’ять жертв однієї з найстрашніших трагедій в історії України – Голодомору 1932-1933 років, студенти, викладачі та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка  25 листопада 2016 року провели традиційну акцію із запалювання лампадок на площі перед пам’ятником Іванові Франку.

Схиливши голови в жалобній скорботі, представники академічної спільноти щирою молитвою та хвилиною мовчання вшанували пам’ять українців, заморених голодом.

Студенти разом із викладачами виклали великий хрест із лампадок як символ страждання і водночас невгасимої сили української нації.

Керівник студентського відділу Львівського університету Роман Яцикович закликав усіх присутніх не забувати про одну з найтрагічніших сторінок історій українського народу, яка забрала мільйони життів невинних людей.

Пам’ять про них завжди буде у серцях як теперішніх, так і прийдешніх поколінь!