Григорія Дмитріва обрали деканом хімічного факультету

19 лютого 2019 року відбулося засідання Вченої ради хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Основним пунктом порядку денного було обрання декана факультету. Програми розвитку хімічного факультету представили двоє претендентів на посаду декана одного із найактивніших структурних підрозділів Університету у науковій роботі – доцент кафедри неорганічної хімії, заступник декана з наукової і навчально-виховної роботи Григорій Дмитрів та доцент кафедри аналітичної хімії, заступник декана з навчально-методичної роботи Ольга Жак.

Після представлення та обговорення програм кандидатів відбулося таємне голосування. Більшістю голосів на посаду декана хімічного факультету Вчена рада обрала Григорія Дмитріва.

Під час представлення програми розвитку факультету Григорій Степанович наголосив, що основною стратегічною метою його програми є «збереження та помноження науково-педагогічного та наукового потенціалу хімічного факультету, який упродовж багатьох років залишається флагманом наукової роботи Львівського університету».

Водночас новообраний декан зазначив, що одними із головних аспектів його діяльності на посаді будуть пункти, які є необхідними для розвитку наукової роботи на факультеті. Зокрема, йдеться про зміни в освітньо-професійній програмі підготовки магістрів та розробку нових нормативних розрахунків педагогічного навантаження та критеріїв розрахунку кількості студентів у групах для викладання курсів освітнього рівня «магістр» з метою збільшення наукової складової в освітньому процесі.

Окрім того, Григорій Степанович пропонує спільно із Центром забезпечення якості освіти Університету та деканами інших факультетів розробити концепцію відмови від практики відраховування студентів за невиконання навчального плану і перейти до практики видачі дипломів про здобуття вищої освіти лише тим студентам, котрі повністю виконали Навчальний план, незалежно від того, скільки років їм для цього буде потрібно. Також новобраний декан планує спільно із завідувачами кафедр підготувати нові Навчальні плани підготовки бакалаврів за спеціальностями 102 «Хімія» та 014.06 «Середня освіта (хімія)». Детальніше із програмою новобраного декана можна ознайомитися за посланням.

Щиро вітаємо Григорія Степановича Дмитріва із обранням на посаду декана і бажаємо реалізації амбітних планів у сфері розвитку хімічної науки та освіти.