Вчена рада механіко-математичного факультету обрала на посаду декана Ігоря Гурана

19 лютого 2019 року під час засідання Вченої ради механіко-математичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка відбулися вибори декана факультету. Претендували на заміщення вакантної посади в.о. декана механіко-математичного факультету, доцент кафедри геометрії та топології Ігор Гуран та професор кафедри диференціальних рівнянь Олег Бугрій.

Декана факультету члени Вченої ради обирали шляхом таємного голосування після представлення та обговорення програм кандидатів. Більшість голосів отримав теперішній виконувач обов’язків декана Ігор Гуран.

Ігор Йосипович у своїй програмі наголошував, що зараз механіко-математичний факультет є одним із провідних структурних підрозділів Львівського університету. Так, 96% викладачів факультету мають учений ступінь, 30% викладачів факультету мають учений ступінь доктора фізико-математичних наук. «Такий висококваліфікований викладацький склад надає можливість проводити навчальний процес і наукові дослідження на високому рівні. Все це визначає високе реноме нашого факультету та його позитивний імідж в Університеті, Україні та у світі», – висловив переконання Ігор Гуран.

Водночас Ігор Йосипович зазначив, що в умовах реформування системи вищої освіти України, факультет повинен оперативно реагувати не тільки на кон’юнктуру ринку, але й передбачати майбутні потреби інноваційної економіки країни. Перші кроки на цьому шляху, за словами декана, уже зроблені, але для подальшого успішного функціонування факультету потрібно реалізувати ще багато амбітних планів, серед яких – важливі аспекти навчально-методичної, наукової, виховної, профорієнтаційної та виховної роботи. Детальніше із програмо новообраного декана механіко-математичного факультету можна ознайомитися за посиланням.

Щиро вітаємо Ігоря Йосиповича Гурана із обранням на посаду і бажаємо сили і наснаги на нові наукові та освітні звершення!