Дорогі студенти! Оголошено набір у ХІХ Літню школу журналістики газети «День» – «Історія проєкт майбутнього»!

Школа підійде для Вас, якщо:

• Ви хочете збільшити багаж фундаментальних знань про журналістику, медіа та комунікації;
  • Ви прагнете опанувати практичні навички, що допоможуть розвиватися та досягати успіху у своїй професійній діяльності.

У школі говоритимуть про адвокування інтересів України, тонкощі роботи журналістів у зоні бойових дій і особистий практичний досвід, історичну свідомість і лідерську позицію, інформаційну війну і пропаганду та наближення перемоги України.

Серед спікерів школи – Ганна Гопко, Віталій Портніков, Лариса Івшина, Ігор Романенко, Андрій Цаплієнко, Анна Данильчук, Іван Капсамун, Людмила Немиря, Ольга Квасниця, Геннадій Друзенко.

10 онлайн-лекцій із топовими журналістами, експертами та активістами!

Старт: 1 серпня 2023 року.

Сертифікат про закінчення школи отримають усі студенти, що прослухають курс. Також у Вас є унікальна можливість писати власні матеріали, публікуватись на майданчиках газети «День» та отримувати за це бонуси!

Реєструйтеся за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6OwJmX2rdjF9-416fi6GIwOWU0Q3sNji5AqrmkuUHeLIVIw/viewform

Проєкт реалізовує газета «День» у партнерстві із Мережею захисту національних інтересів «АНТС» за сприяння «Інтерньюз-Україна» .