Колектив факультету педагогічної освіти підтримав кандидатуру Дмитра Герцюка на посаду декана факультету

29 лютого 2024 року на факультеті педагогічної освіти відбулася Конференція трудового колективу. Засідання провели за участі Ректора Університету, члена-кореспондента НАН України, професора Володимира Мельника. На порядок денний Конференції було винесено питання щодо погодження кандидатури Дмитра Герцюка на посаду декана факультету педагогічної освіти.

Згідно із процедурою, упродовж засідання делегати Конференції ознайомилися з програмою розвитку факультету, яку презентував Дмитро Дмитрович, поставили йому запитання та обговорили представлену програму. Після обговорення Конференція погодила кандидатуру Дмитра Герцюка на посаду декана факультету педагогічної освіти.

Зазначимо, що факультет педагогічної освіти у Львівському національному університеті імені Івана Франка функціонує з лютого 2015 року. Його відкриття стало результатом формування багатолітніх академічних традицій педагогічної підготовки випускників Львівського університету. У структурі факультету  функціонують п’ять кафедр – кафедра початкової та дошкільної освіти, кафедра спеціальної освіти, кафедра загальної педагогіки та педагогіки вищої школи, кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи, а також кафедра фізичного виховання та спорту. Сьогодні на факультеті педагогічної освіти навчаються більше 1000 студентів, а освітній процес забезпечують понад 120 викладачів.

Нагадаємо, процедуру призначення декана регулюють Закон України «Про вищу освіту», Статут Університету та Положення про призначення декана факультету у Львівському національному університеті імені Івана Франка, відповідно до яких Ректор звертається до Конференції трудового колективу факультету з поданням про надання згоди на призначення відповідної кандидатури. У разі надання згоди, претендент упродовж п’яти робочих днів подає заяву та інші документи, передбачені законодавством, а Ректор Університету впродовж 10 робочих днів укладає контракт та видає наказ про призначення на посаду декана факультету.