Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський відзначив викладача Університету Ігоря Девлиша

Нещодавно командувач Східного угрупування військ генерал-полковник Олександр Сирськийвідвідав військові частини Сил оборони, які захищають місто Бахмут та підступи до нього.

Командувач висловив вдячність усім захисникам, відзначивши їхню надзвичайну стійкість та героїзм і нагородив найкращих захисників цінними подарунками.

Серед нагороджених – асистент кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетівЛьвівського національного університету імені Івана Франка Ігор Девлиш. Ігор Андрійович мужньо захищає Українську Державу від окупантів з перших днів повномасштабного вторгнення.

Дякуємо Ігорю Андрійовичу та усім українським воїнам за силу, героїзм і патріотизм, із яким вони боронять Україну від окупантів! Слава Україні! Героям слава!

Пресцентр за матеріалами видання «Вечірній Київ»

Світлини видання «Вечірній Київ»