ЛНУ ім. Івана Франка налагоджує співпрацю з Національним авіаційним університетом

26 лютого 2024 року відбулося підписання Угоди про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Національним авіаційним університетом. Відповідний договір сьогодні підписали Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник і голова комісії з реорганізації НАУ, в.о. Ректора Національного авіаційного університету Володимир Шульга.

Відповідно до Угоди, університети співпрацюватимуть через реалізацію спільних наукових та інноваційних проєктів, зокрема, спільно виконуватимуть науково-дослідні роботи у галузі інформаційної безпеки та кібербезпеки. Окрім того, співпраця передбачає проведення спільних наукових та освітніх заходів, обмін інформацією, здійснення академічної мобільності, сприяння підвищенню кваліфікації працівників та підготовці кадрів тощо.

Ректор Володимир Мельник під час зустрічі, присвяченій підписанню угоди, наголосив, що для Львівського університету співпраця із провідними закладами вищої освіти України та світу є одним із важливих пріоритетів, адже така взаємодія не лише розширює освітньо-наукові можливості  викладачів та студентів Університету, а й є сприяє суспільному, економічному і технологічному поступу України.

Очільник Національного авіаційного університету України Володимир Шульга також акцентував на важливості багаторівневої співпраці українських закладів вищої освіти і висловив сподівання, що вектори співпраці охоплюватимуть весь спектр учасників освітнього процесу – і викладачів та науковців, і студентів.