18 липня 2016 року стартує Літня школа з політичної журналістики у Львові. До участі запрошуємо студентів, яких цікавить політична журналістика.

Організатори Літньої школи –  Львівський національний університетом імені Івана Франка та Донецький національний університет у рамках проекту «Європейський розвиток ДонНУ» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Програма літньої школи складається з теоретичної (лекції, диспути) та практичної (майстер-класи, тренінги) частин, які проведуть успішні журналісти та фахівці з політичних комунікацій.

Учасники школи матимуть можливість поспілкуватися із авторитетними політиками, громадськими діячами Львівщини, які поділяться власними секретами успіху.

Витрати учасників (проїзд, проживання) покриває Інститут соціальних досліджень і політичного аналізу Донецького національного університету.

Кількість місць обмежена.

Для участі у школі просимо заповнити реєстраційну форму та надіслати мотиваційний лист на електронну пошту m.vintoniv@donnu.edu.ua, studviddil.lnu@gmail.com (зазначити у темі листа «Літня школа з політичної журналістики»).

Дедлайн подання заявок – 10 червня 2016 року.