Львівський університет – найпопулярніший ЗВО України серед вступників 2024 року

Згідно з даними інформаційного освітнього ресурсу «Освіта.ua» цьогорічними лідерами за кількістю заяв від вступників на бакалаврат є Львівський національний університет імені Івана Франка (32411 заяв) та Національний університет «Львівська політехніка» (31355 заяв). Третю сходинку цьогоріч посідає Київський національний університет імені Шевченка (31005), четверту – Київський політехнічний інститут ім. Сікорського (26653), пʼяту – Державний торговельно-економічний університет (18773)

Загалом за даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що розміщує рейтингові списки абітурієнтів, до закладів вищої освіти України станом на 1 серпня 2024 року подано понад 1 064 000  заяв від вступників. Зокрема, 673 000 заяв подали абітурієнти, які вступають на основі повної загальної середньої освіти для здобуття рівнів бакалавра та медичного магістра за всіма формами навчання.