Львівський університет – один із лідерів серед ЗВО України у рейтингу uniRank – 2023

Львівський національний університет імені Івана Франка  посів четверте місце у рейтингу найкращих університетів України за версією престижного міжнародного рейтингу uniRank – 2023. Перелік найкращих університетів автори рейтингу опублікували нещодавно і до нього увійшов 181 заклад вищої освіти України.

Критеріями потрапляння до uniRank є наявність в Університету усіх необхідних ліцензійних та акредитаційних документів, щонайменше ступеню бакалавра або магістра  і проведення курсів переважно в традиційному, очному форматі навчання.

Ранжуються заклади вищої освіти у рейтингу за принципом популярності університетів в інтернет-просторі, на основі незалежних вебометричних показників, зібраних із авторитетних джерел.

Перші три позиції серед українських університетів посіли Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського, Київський національний університет імені Тараса Шевченка і Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.