Львівський університет поглиблює співпрацю з АТ «Кредобанк»

4 березня 2021 року в Музеї історії Університету відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між ЛНУ ім. Івана Франка та акціонерним товариством «Кредобанк». Відповідно до тексту документу, предметом партнерства є обмін досвідом і знаннями у сфері фінансового підприємництва, банківської справи та фінансових технологій. Підписали Меморандум Ректор Львівського університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник та Голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

Меморандум передбачає стажування та підвищення кваліфікації працівників обох сторін у їхніх відповідних структурних підрозділах, а також організацію практик для здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних, наукових працівників Університету у «Кредобанку». Крім того, договір сприятиме залученню провідних спеціалістів сторін до проведення лекцій, семінарів, навчальних тренінгів, розроблення та експертизи освітніх програм, навчальних планів, роботи екзаменаційних комісій тощо.

Окремим вагомим елементом  партнерства є спільна робота у науковій, науково-дослідній сфері, реалізація наукових проєктів, грантів тощо. Також  установи співпрацюватимуть в організації наукових, науково-практичних конференцій, симпозіумів, семінарів та інших наукових заходів з питань фінансового підприємництва, банківської справи, надання фінансових послуг та впровадження сучасних фінансових технологій.

Актуальним пунктом Меморандуму є й організація та впровадження програм дуальної освіти з банківського бізнесу та фінансових технологій;  залучення працівників банку до навчального процесу за освітніми програмами бакалавра, магістра, доктора філософії. Окрім цього, сторони погодились сприяти одне одному у створенні спільних навчально-наукових підрозділів (лабораторій, центрів, навчальних класів) задля підвищення ефективності підготовки фахівців з економіки, управління та адміністрування.

Після підписання документу Ректор подякував партнерам за підтримку культурних, освітніх та наукових ініціатив Львівського університету. За словами Володимира Петровича, співпраця між закладами вищої освіти України та провідними фінансовими установами має важливе значення для підготовки висококваліфікованих фахівців з економіки, адміністрування, фінансового підприємництва та управління.

«Дякуємо за всі ті кроки, які Ви здійснили і здійснюєте для реалізації амбітних проєктів Львівського університету. Можете бути певними, що усі ці вагомі справи ввійдуть в нашу історію», – наголосив Володимир Петрович, вручивши Єжи Яцеку Шугаєву почесну подяку.

Зазначимо, що співпраця Львівського університету з АТ «Кредобанк» триває уже не один рік. Одними із найнаочніших її результатів, зокрема, є підтримка книжкових видань ЛНУ ім. Івана Франка, серед яких – «Енциклопедія Львівського університету», коментоване видання-білінгва поеми Івана Франка «Мойсей» та багато інших цінних книг.

Після завершення офіційної частини зустрічі гості мали змогу оглянути експозицію Музею історії Університету.