Львівський університет продовжує взаємодію із АТ “Концерн Галнафтогаз”, а також укладено договір про подальшу співпрацю

Львівський національний університет імені Івана Франка активно розвиває напрямок комунікації зі сферою бізнесу та продовжує добру традицію налагодження співробітництва із бізнес-середовищем через підписання договору про співпрацю.

Так 3 березня у Львівському університеті було підписано договір про співпрацю із АТ “Концерн Галнафтогаз” (далі ОККО), за участі проректора Львівського університету Віталія Кухарського, директора з управління людськими ресурсами в ОККО Євгенії Кузьминської, HR бізнес-партнера в ОККО Ольги Безпалюк та начальниці відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом центру маркетингу та розвитку Ірини Сновидович.

Предметом договору є співробітництво між Договірними Сторонами щодо проходження практики, стажування для студентів, аспірантів, викладачів  та випускників Університету за такими спеціальностями: «Маркетинг», «Облік і оподаткування», «Економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Соціальне забезпечення», «Комп’ютерні науки», «Інженерія програмного забезпечення», «Інформаційні системи та технології», «Кібербезпека», «Публічне управління та адміністрування».

Також у договорі виділили головні напрями взаємодії сторін, а це: організація стажувань і практики для студентів, аспірантів, викладачів Університету в Установі; спільне формування основних засобів мотивації і стимулювання навчальної діяльності студентів, в тому числі надання стипендії і грантів кращим студентам, аспірантам, викладачам Університету та спільне проведення конкурсів на їх здобуття; спільна організація наукових конференцій, симпозіумів, семінарів та інших заходів; надання взаємної можливості проведення лекцій, семінарів та навчань за участю спеціалістів Сторін, взаємна участь у формуванні тем курсових, дипломних та кваліфікаційних робіт, програм практик та окремих курсів підготовки, долучення до процесу створення (оновлення) освітніх програм із відповідної спеціальності; співпраця в інших напрямках на основі взаємної зацікавленості сторін.

Важливо, що компанія є давнім партнером заходів та подій, які відбуваються у стінах Львівського університету. Зокрема, цьогоріч ОККО є генеральним партнером проектів Форум кар’єри та Майстерня кар’єри, що організовує Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку.

Під час зустрічі Віталій Кухарський зазначив: “Один із найвагоміших показників якості роботи будь-якого закладу освіти – це якщо його випускники працевлаштовані у великих компаніях. ОККО і є такою компанією, яка демонструє, як правильно вести себе в час війни. А випускники Львівського університету складають величезну частину тих, хто працює в ОККО”.
Євгенія Кузьминська наголосила на відкритості компанії до співпраці із здобувачами освіти: “У компанії є культура брати на молодші посади студентів, формуючи у такий спосіб свої кадри. Для цього у нас існує великий кар’єрний блок”.
Зазначимо, що ОККО — флагман холдингу OKKO GROUP. До складу компанії, окрім мережі автозаправних комплексів, входять розподільчі центри, стаціонарні та мобільні лабораторії контролю якості нафтопродуктів, харчові виробництва та найбільша в Україні мережа закладів харчування у дорозі. Окрім цього компанія займається постачанням природного газу та електроенергії. Сьогодні ОККО входить у ТОП найкращих роботодавців країни. У компанії працює понад 10 000 працівників.