Львівський університет та компанія Globallogic проаналізували співпрацю та окреслили вектори роботи на майбутнє

Співпраця університету та бізнесу — це завжди успіх, особливо коли обидві сторони зацікавлені в підтримці тісних зв’язків та реалізації ідей для виховання нового покоління успішних і креативних фахівців. Саме так можна описати співробітництво Львівського університету із компанієї GlobalLogic, тривалість якого налічує вже близько шести років. Нещодавно представник ІТ-компанії Ігор Костів, молодший віцепрезидент з інжинірингу, зустрівся із проректором з науково-педагогічної роботи та інформатизації Львівського університету Віталієм Кухарським щоб обговорити подальші перспективи розвитку та спільні проєкти у галузях освіти й науки.

Зокрема, під час зустрічі обидві сторони зупинилися на питанні залучення експертів компанії GlobalLogic до освітнього процесу університету. У рамках цього передбачається можливість взаємодії студентів із фахівцями компанії та отримання професійних порад і консультації від них. Крім того, експерти GlobalLogic працюватимуть зі здобувачами освіти над конкретними проєктами та допомагатимуть їм у розвитку навичок, необхідних для професійної діяльності.

Другий напрямок передбачає проведення спільних курсів, які будуть доступні як для бакалаврських, так і для магістерських програм. Ці навчання будуть розроблені спільно з експертами компанії GlobalLogic та викладачами університету з метою надання студентам актуальних знань та навичок в області інформаційних технологій.

Третій напрямок — впровадження освітніх програм з елементами дуальної освіти та внесення змін для покращення процесу навчання. Тут студенти матимуть можливість проходити практику в компанії GlobalLogic та отримувати досвід у реальних проєктах.

Також GlobalLogic зацікавлена у підтримці університетських проєктів, зокрема у наданні експертної допомоги та консультацій під час розробки та впровадження нових ІТ-ідей. Варто додати, що компанія є щорічним партнером наших традиційних літніх та зимових ІТ-шкіл і надалі зацікавлена в підтримці цього напряму.

Насамкінець партнери також обговорили співпрацю в R&D-проєкті “Self-driving car” від GlobalLogic Education. У межах цієї ініціативи студенти зможуть брати участь в розробці програмного забезпечення для автономних автомобілів та отримувати практичний досвід у цій галузі.

Переконані, що така співпраця між університетом та компанією GlobalLogic дасть можливість нашим студентам підготуватися до реальної професійної діяльності в ІТ, а також сприятиме зміцненню зв’язків між академічною та бізнес-спільнотою задля ефективного використання наукового потенціалу та здійснення інноваційної діяльності.