Львівський університет увійшов до рейтингу найкращих університетів Європи

Львівський національний університет імені Івана Франка увійшов до QS World University Rankings: Europe 2024 – першого в історії рейтингу найкращих університетів Європи. До нього увійшли 688 закладів вищої освіти, серед яких перше місце посідає Оксфордський університетом, друге – Швейцарська вища технічна школа Цюріха, а третє – Кембриджський університет.

Рейтинг відповідних університетів формується з урахуванням низки факторів: академічної репутації, репутації роботодавця, кількості цитувань наукових статей, співвідношення студентів факультету, співвідношення міжнародних викладачів, результати програм академічної мобільності тощо.

До QS World University Rankings: Europe 2024 також увійшов 31 університет України, серед яких й ЛНУ ім. Івана Франка, котрий посідає 413 місце в загальному рейтингу, та 5-те серед українських ЗВО.

Додамо, що упродовж останніх років Львівський університет активно покращує свої позиції у міжнародних рейтингах.

Вперше Університет був проранжований британською консалтинговою компанією Quacquarelli Symonds (QS) у регіональному рейтингу Emerging Europe and Central Asia (EECA)  у 2021 році. У цьому рейтингу Львівський університет перебував на 10 сходинці серед ЗВО України, а вже у 2022 році ЛНУ ім. Івана Франка увійшов до світового рейтингу QS World University Rankings 2022, посівши сьоме місце серед українських ЗВО.

Рейтинг QS World University Rankings: Europe був сформований вперше та прийшов на заміну Emerging Europe and Central Asia (EECA).

Як зазначають у Науково-дослідній частині Університету, колектив ЛНУ ім. Івана Франка активно працює над покращенням своїх показників у світових рейтингах, щоби довести: Україна – невід’ємний елемент світового освітньо-наукового простору.