Загинув випускник Університету Володимир Гула

25 вересня 2023 року, повертаючись з фронту, дорогою додому в ДТП на Кіровоградщині загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Гула.

Уродженець Бурштина, Володимир Гула навчався на історичному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка. У 2014 році був активним учасником Майдану. Будучи студентом п’ятого курсу, залишив навчання та поїхав у зону АТО захищати Україну від ворога. Володимир два роки воював у складі 24 механізованої бригади, пройшовши Северодонецьк, Лисичанськ, Сватове.  Після двох років служби Герой повернувся додому, у 2016 році завершив навчання на історичному факультеті. З перших днів повномасштабної війни Володимир Гула не вагаючись знову зголосився захищати Україну від російського окупанта.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!