На філологічному факультеті відбулося знайомство зі студентськими організаціями

21 вересня 2023 року на філологічному факультеті Університету відбувся традиційний захід – Перша університетська здибанка організацій, що передбачає знайомство першокурсників зі структурою та особливостями діяльності студентських організацій на факультеті.

Цьогоріч подія відбувалася у Митрополичих садах, тож новоспеченим студентам пощастило не лише прослухати презентацію про можливості, які вони отримують, навчаючись на філологічному факультеті, а й відпочити на природі.

Голова Студентської ради факультету Марія Притула та голова Профбюро студентів факультету Вікторія Кухарська розповіли учасникам про органи студентського самоврядування, специфіку їхньої роботи, труднощі, що виникають під час діяльності у самоврядуванні, про творчі колективи, до яких може долучитися кожен студент філологічного факультету.

Першокурсники мали нагоду послухати про роботу Студентського уряду від його очільниці Анжеліки Кульчицької. Студентська лідерка не лише презентувала особливості Уряду, а й зауважила, яку велику роль відіграють філологи, працюючи в цій організації.

Цікавими студентськими спогадами поділилися ексочільниці Студради та Профбюро факультету — Марта Дика й Ольга Полицька. Дівчата розказали про свої яскраві моменти з діяльності у самоврядуванні, закликавши першокурсників цінувати можливість навчатися очно, знайомитися з новими людьми й жити як повноцінний студент, хапаючись за кожну пропозицію від факультету.

Про роботу Наукового товариства філологічного факультету розповіла його очільниця Анастасія Салюк, зробивши акцент на важливості підтримки високих стандартів науки та рівня академічної доброчесності у Львівському університеті й на філологічному факультеті, зокрема.

Також на студентів чекали інтерактивні завдання та опитування, за які вони отримували призи від партнерів заходу. Між іншим, подія охопила багатьох партнерів, тож мало хто з-поміж більш ніж 160-ти учасників пішов додому з порожніми руками.

Насамкінець голови організацій запросили першокурсників долучитися до роботи органів студентського самоврядування та побажали їм натхнення, нових ідей і запалу в очах, аби творити свої незабутні студентські роки.
Дякуємо партнерам за підтримку, а учасникам — за інтерес до факультетських подій та фідбек після проведення заходу. Зичимо успіхів!

Світлини: філологічного факультету Більше фото