На площі перед Університетом відбулися заходи, присвячені Європейському Союзу

29 березня 2017 року на площі перед головним корпусом Львівського національного університету імені Івана Франка розгорнули вуличну фотовиставку «Впізнай миттєвості твоєї Європи».

Організатори розповідають, що під час фотовиставки експонували світлини, які демонструють спорідненість європейських та українських міст, цінностей та звичок їхніх мешканців.

Захід супроводжувала вікторина, під час якої студенти Львівського університету й усі охочі мали нагоду продемонструвати наскільки добре українці ознайомлені з історією створення Євросоюзу, досвідом, традиціями та мистецькими надбаннями європейських народів. Найактивніші учасники вікторини отримали сувеніри та призи від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Захід організовано в рамках кампанії «Будуймо Європу в Україні» за сприянням Інформаційного центру ЄС, який функціонує у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Мета кампанії – розповісти про важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.