Студентам Університету розповіли про те як знайти свою першу хорошу роботу і який досвід для цього потрібний

29 березня 2017 року студенти Львівського національного університету імені Івана Франка мали нагоду стати учасниками одразу двох заходів, спрямованих на підвищення рівня навик побудови успішної кар’єри. Таку можливість молодь отримала під час тренінгів на економічному факультеті, які передують проведенню Форуму кар’єри у Львівському університеті.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся декан економічного факультету Університету Ростислав Михайлишин, який розповів про перші кроки, що їх повинні робити студенти для створення перспектив професійного зростання.

«Будьте активними та мобільними, зустрічайтесь із представниками бізнес-класу, подавайте свої резюме, беріть участь в конференціях та програмах, проходьте стажування, аби на практиці побачити як організовані бізнес-структури», – закликав студентів Ростислав Михайлишин.

Доцент кафедри менеджменту економічного факультету Львівського університету Маріанна Кохан зауважила, що захід спрямований на те, аби ознайомити студентів із вимогами роботодавців.

Першим відбувся майстер-клас «Як знайти свою першу хорошу роботу» , який провів віце-президент ІТ-компанії Vertalab Михайло Свистун.

Доповідач ствердив, що «перша робота здебільшого суттєво відрізняється від першої хорошої роботи, адже вона не завжди дає необхідний фундамент для подальшої побудови кар’єри». Щоб створити цей фундамент Михайло Свистун рекомендує наполегливо вчитися, брати активну участь в університетському житті, вивчати іноземні мови, розвивати особисті та базові професійні навики.

«Окрім досвіду роботи, навичок за спеціальністю, знання іноземних мов та диплому про вищу освіту, важливо розвивати також такі особисті навики, як уміння слухати, спілкуватися, адекватно сприймати критику, здатність пристосовуватись до нових умов, працювати в команді, критично мислити», – зазначив Михайло Свистун.

Тренінг «Який досвід потрібен студентам і як його здобути» провела керівник проекту «STUDLAVA», студентка кафедри менеджменту економічного факультет Львівського університету Олеся Гавришко.

«Не потрібно чекати ідеальних вакансій чи вдалих моментів, аби шукати роботу, навпаки – варто випробовувати себе та набувати досвіду», – наголосила студентка.

Олеся Гавришко розповіла про ефективність сайтів пошуку роботи, а також про проект «STUDLAVA», який покликаний допомогти студентам та випускникам ВНЗ у пошуку роботи, а компаніям – знайти стажерів та працівників.

Тренінги та майстер-класи з питань підготовки до майбутнього працевлаштування, пошуку роботи, самопрезентації у резюме та на співбесіді, що передували Форуму кар’єри, успішно завершились.

Уже завтра, 30 березня 2017 року об 11.00 в Актовій залі Львівського університету стартує Форуму кар’єри.

Запрошуємо усіх охочих також відвідати Ярмарок вакансій, який розпочне роботу о 12.00 у холі Університету.

Світлини: Олександри Чури і Лілії Мельник Більше фото