На принципах відкритості й прозорості: в Університететі  працюватиме Громадська рада

З метою врахування громадської думки та налагодження системного діалогу, залучення громадськості до участі в  управлінні Університетом відповідно до Статуту Університету 17 травня 2016 року під час засідання Конференції трудового колективу Львівського національного університету імені Івана Франка було створено Громадську раду.

Під час засідання Вченої Ради Університету, що відбулося 16 травня 2016 року було погоджено кандидатури претендентів на членство у Громадській раді. Відтак, Конференція трудового колективу більшістю голосів затвердила «Положення про Громадську раду» та її персональний склад.

Отож, до Громадської ради обрали: доцента кафедри цивільного права та процесу Юліана Бека, доцента кафедри соціального права Володимира Бурака,  доктора фізико-математичних наук, професора Тараса Банаха, доцент кафедри оптоелектроніки та інформаційних технологій Юрія Корчака, завідувача кафедри фізіології людини і тварин, доктора біологічних наук, професора Володимира Манька, завідувача кафедри міжкультурної комунікації та перекладу, доктора філологічних наук, професора Аллу Паславську, завідувача резервно-обмінного фонду Наукової бібліотеки Мирославу Колодій, голову Студентського уряду Яну Пекун, студентку четвертого курсу філологічного факультету Юлію Василець.

Додамо, що Громадська рада є постійно діючим органом Конференції трудового колективу, який функціонує на громадських засадах і здійснює громадський контроль за виконанням рішень Конференції.  Раду обирають строком на один рік.