Засідання Конференції трудового колективу Університету

17 травня 2015 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось засідання Конференції трудового колективу, у якому взяло участь 286 делегатів.

Розпочали Конференцію з обрання президії та робочих органів, зокрема мандатної, лічильної комісій і секретаріату.

Декан географічного факультету Володимир Біланюк, який головував під час засідання, ознайомив учасників Конференції з порядком денним і регламентом засідання та запросив до представлення звіту за період роботи з травня 2015 року до травня 2016 року Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка, професора Володимира Мельника.

Про виконання Колективного договору Університету на 2015-2016 роки йшлося під час виступів Ректора Володимира Мельника та голови Первинної профспілкової організації працівників Університету Володимира Качмара.

Відповідно до порядку денного Конференції також було розглянуто питання щодо внесення змін до Статуту та Колективного договору Львівського національного університету імені Івана Франка, обрання до складу Вченої ради Університету виборних представників, утворення та затвердження персонального складу Наглядової та Громадської  рад ЛНУ ім. Івана Франка, затвердження «Положення про Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених».