Науковцям Університету присвоєно вчені звання професора і доцента

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1543 від 20 грудня 2023 року «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 20.12.2023» науковцям Університету присвоєно вчені звання професора і доцента.

Вчене звання доцента присвоєно:

• Бойко Галині Олегівні (кафедра початкової та дошкільної освіти);
  • Гірник Оксані Олегівні (кафедра соціального права);
  • Годісь Юлії Ярославівні (кафедра іноземних мов для природничих факультетів);
  • Коваленко Марії Василівні (кафедра фізики твердого тіла);
  • Колос Надії Мирославівні (кафедри дискретного аналізу та інтелектуальних систем);
  • Кучик Галині Богданівні (кафедра іноземних мов);

Вчене звання професора присвоєно:

• Сіромському Руслану Богдановичу (кафедра світової історії модерного часу).

Щиро вітаємо колег з високим визнанням їхніх здобутків! Нехай кожен день буде сповненим наснаги до нових відкриттів і віри у свою освітньо-наукову місію, яка є одним із головних елементів розвитку людства.

З наказом Міністерства освіти і науки України № 1543 від 20 грудня 2023 року «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 20.12.2023» можна ознайомитися за посиланням.