Навчальний посібник професора Миколи Ільницького – одна із найкращих книг 2016 року за версією критиків

Навчальний посібник завідувача кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства, професора Миколи Ільницького «Українська літературознавча думка ХХ століття (Західна Україна, еміграція)» увійшов до короткого списку п’яти найкращих літературознавчих видань 2016 року за версією критиків – авторів інтернет-видання «ЛітАкцент».

Книга Миколи Ільницького вийшла друком у Видавничому центрі Львівського національного університету імені Івана Франка. За словами самого автора, в основу посібника покладено матеріали спецкурсів з історії розвитку української літературознавчої думки і літературної критики в Західній Україні перших трьох десятиліть ХХ століття та в умовах еміграції після Другої світової війни до проголошення української державної незалежності.

Особливість книги полягає в тому, що кожний розділ авторського тексту посібника супроводжують фрагменти статей відомих критиків і літературознавців відповідного періоду.