У Науковій бібліотеці Університету суддям розповідають про  доброчесність та компетентність як основні елементи довіри до суду

30 січня 2017 року в Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка розпочався дводенний науковий семінар для суддів місцевих загальних та апеляційних судів «Авторитет судової влади: доброчесність та компетентність судді як основні елементи довіри до суду». Організатори заходу – Національна школа суддів України, Наукова бібліотека ЛНУ ім. Івана Франка.

Серед учасників семінару – проректор з підготовки кадрів для судових органів Національної школи суддів України, заслужений юрист України Анатолій Костенко, директор Львівського регіонального відділення Національної школи суддів України Оксана Польна, директор Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка Василь Кметь, завідувач кафедри теорії та філософії права юридичного факультету Віталій Косович, начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України у Львівській області Віктор Дейнека, суддя Львівського окружного адміністративного суду, член Ради суддів України Олександр Сасевич, доцент кафедри давньої історії України та архівознавства історичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, кандидат юридичних наук Степан Білостоцький, представники юридичного та історичного факультетів Університету та інші.

Під час роботи семінару присутні обговорили історико-правові та соціальні аспекти судової справи, реалії та перспективи розвитку юридичної сфери. Окрім того, учасники семінару дискутували над питаннями авторитету суддів, проблемами організації суддівської діяльності в Україні з урахуванням європейського досвіду, перспективами суддівської справи в контексті розвитку цифрових технологій тощо.

Усі часники семінару мали нагоду ознайомитись з книжково-документальною виставкою, яка ілюструвала різні етапи в історії становлення юридичної науки та особливості формування судової практики в Україні XV-XX ст.

Зазначимо, що Національна школа суддів України забезпечує підготовку висококваліфікованих кадрів для судової системи, активно проводить розробку Стандартизованої програми підготовки суддів, призначених на посаду судді вперше, а також організовує семінари-тренінги за активного сприяння міжнародних організацій.

Світлини: Вікторії Кметь Більше фото