Назар Демчишак став стипендіатом Верховної Ради України

Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук» і подання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, призначено 48 іменних стипендій для українських молодих учених.

Згідно з документом, одним зі стипендіатів став доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, грошового обігу та кредиту економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, директор Наукового парку Львівського університету Назар Демчишак.

Іменні стипендії молодим вченим Верховна Рада України призначає щорічно задля покращення ефективності адресної підтримки молодих учених – докторів наук, створення додаткових можливостей і стимулів для проведення ними в Україні фундаментальних і прикладних наукових досліджень з пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки.

Наукові інтереси Назара Демчишака охоплюють проблеми формування цифрової економіки та суспільства в Україні, використання цифрових фінансів, фінансування та фінансового регулювання інноваційної-інвестиційної та проєктної діяльності, імплементації моделі інноваційного розвитку країни, застосування фінансових технологій та розроблення стратегії розвитку фінтех-екосистеми в Україні в умовах євроінтеграції.

Тепер вчений працює над виконанням наукової роботи на тему «Парадигма формування фінтех-екосистеми та цифровізації економіки як основа інноваційно-інвестиційного розвитку і післявоєнного відновлення України».

Щиро вітаємо Назара Демчишака та бажаємо нових відкриттів і перемог задля розвитку української науки!