Назар Павлюк – стипендіат Президента України

Аспірантові кафедри неорганічної хімії хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Назарові Павлюку призначили академічну стипендію Президента України. Про призначення стипендії ідеться у Наказі  Міністерства освіти і науки України №1276 від 29.11.2021 р.

Основним напрямом наукової роботи Назара Павлюка є пошук нових багатокомпонентних металічних фаз на основі сплавів магнію із літієм, d-металами (Mn, Fe, Co, Ni) та p-елементами III-IV груп (Al, Ga, Ge, Sn) з метою практичного використання їх у системах накопичування, зберігання та перетворення енергії, а також у сучасній мікроелектроніці та у квантових технологіях.

Найважливіші результати досліджень Назара Павлюка опубліковані у 12 наукових працях, із яких 11 статей –  у високорейтингових журналах, що входять до баз даних Scopus і Web of Science Core Collection (WoS). Також аспірант Університету є співавтором 11 доповідей на наукових конференціях.

Щиро вітаємо Назара Павлюка зі справедливо високою оцінкою його наукового потенціалу і бажаємо натхнення на нові досягнення у сфері наукових досліджень.