В Університеті відбувся День відкритих дверей

14 грудня 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка в онлайн-форматі відбувся День відкритих дверей – подія, до якої ретельно готувалися на кожному факультеті. Незважаючи на дистанційний формат заходу, атмосфера під час події була надзвичайно теплою та приємною, а доповідачі – щирими та відкритими. Участь у заході взяли близько 300 осіб, яким менеджери заздалегідь розіслали запрошення й покликання на кімнати.

Майбутні абітурієнти, які долучились до заходу через платформу «Microsoft Teams», мали змогу дізнатись усе про навчання та студентське життя, поспілкувавшись із адміністрацією Університету та факультетів, представниками Студентського уряду та Профкому студентів, Відділом кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом, Відділом міжнародних зв’язків. Модерувала захід начальниця Відділу маркетингу та комунікації Центру маркетингу та розвитку Львівського університету Мирослава Осередчук.

До учасників заходу звернувся перший проректор Львівського університету Андрій Гукалюк. Він привітав усіх, кого цікавить вступ до ЛНУ ім. Івана Франка, розповів про структуру та діяльність Університету, поділився численними успіхами науковців і студентів та детально описав переваги здобуття вищої освіти у Львівському національному університеті імені Івана Франка. «Наш Університет вже традиційно – в трійці лідерів за кількістю поданих від абітурієнтів заяв під час вступної кампанії. Цьогоріч до нас надійшло понад 55 000 заяв від абітурієнтів. Загалом в Університеті навчається більше, ніж 23 000 здобувачів освіти. Це свідчить про популярність ЛНУ ім. Івана Франка та довіру до нас», – підкреслив Андрій Федорович.

Також Андрій Гукалюк розповів про нюанси навчання в Університеті, актуальність освітніх програм, наголосив на тому, що студенти мають можливість займатися науковою діяльністю, проводити наукові дослідження і часто є переможцями різноманітних олімпіад і конкурсів.

Надалі до розмови доєдналася відповідальний секретар Приймальної комісії Наталія Міщук, яка пояснила школярам, де і коли варто шукати актуальну інформацію про вступну кампанію 2022 року та відповіла на низку запитань від школярів щодо зовнішнього незалежного оцінювання та подачі документів у ЗВО. Зокрема, слухачів цікавило, який перелік предметів необхідно складати на ЗНО для вступу на ту чи іншу спеціальність, який пакет документів потрібен для участі у вступній кампанії, які пільги будуть актуальними цьогоріч тощо.

Після цього голова Студентського уряду Університету Олексій Каленіченко та голова Профкому студентів Микола Спересенко ознайомили глядачів із діяльністю своїх організацій і розповіли про активне позалекційне життя студентів ЛНУ ім. Івана Франка, цікаві події, які відбуваються в Університеті та широкі можливості, що чекають на студентів. Також у форматі відповідей на запитання школярів, представники студентського самоврядування розповіли про життя в гуртожитках Університету, умови та зручності, процедуру поселення та вартість проживання.

Начальниця Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина Сновидович під час свого виступу порекомендувала абітурієнтам розвивати не лише професійні знання та навички, але й пам’ятати про софт-скіли, комунікативні компетенції, особистісний ріст, а також розповіла про те, які можливості для розвитку пропонує ЛНУ ім. Івана Франка і яких вмінь на практиці чекають працедавці від випускників.

Представниця Відділу міжнародних зв’язків Львівського університету Оксана Краєвська описала абітурієнтам актуальні програми обміну, можливості стажування закордоном та співпрацю Університету з іноземними ЗВО. Спікерка зазначила, що ЛНУ ім. Івана Франка уклав 188 двосторонніх угод з університетами 45 країн світу і пропонує студентам участь у найрізноманітніших проєктах, які дозволять розширити кругозір, отримати корисний досвід, цінні знання та важливі знайомства. Також Оксана Краєвська розповіла про програми мобільності в рамках Еразмус+ та можливості участі у конкурсах.

Загалом в ході зустрічі школярі отримали конструктивні відповіді на запитання стосовно нюансів вступної кампанії 2022 року, актуального попиту спеціальностей на ринку праці, особливостей навчального процесу, перспектив та можливостей, які пропонує ЛНУ ім. Івана Франка.

Надалі зустріч продовжилась у форматі роботи окремих онлайн-кабінетів, де абітурієнти мали змогу поспілкуватися з представниками тих факультетів, які їх найбільше цікавлять. Для зручності, всі учасники заходу могли долучатися до різних розмов, «мандрувати» факультетами і послухати інформацію про різноманітні спеціальності, аби вже незабаром ухвалити вкрай важливе рішення щодо майбутнього фаху.

Зазначимо, що це лише перший день відкритих дверей у Львівському університеті. Наступні зустрічі відбудуться вже у новому році на окремих факультетах.

До слова, відеозапис зустріч можна переглянути на офіційному youtube-каналі Університету. Запрошуємо  також долучитися до перегляду проєкту “Університет для учнів”, який покликаний допогти зі складними питаннями ЗНО та відкрити нове у різних галузях знань.