Оголошено результати ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  з навчальної дисципліни «математика» та зі спеціальності «математика»

Упродовж 19-22 квітня 2016 року на механіко-математичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади  з навчальної дисципліни «математика» та зі спеціальності «математика», у якій взяли участь 37 учасників із 11 областей України.

За підсумками олімпіади з навчальної дисципліни «математика» перемогу вибороли:

Денис Олегович Смірнов (Харківський національний університет імені Василя Каразіна, факультет математики та інформатики, І курс) – І місце.

Хотяїнцева Наталія Володимирівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет кібернетики, І курс) – ІІ місце.

Пастущак Богдан Богданович (Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет прикладної математики та інформатики, І курс) – ІІІ місце.

Зі спеціальності «математика» переможцями інтелектуальних змагань стали:

Ківва Богдан Сергійович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, механіко-математичний факультет, IV курс) – І місце.

Лисичкін Сергій Валерійович (Харківський національний університет імені Василя Каразіна, факультет математики та інформатики, V курс) – ІІ місце.

Мартинюк Тетяна Сергіївна (Львівський національний університет імені Івана Франка, механіко-математичний факультет, ІІІ курс) – ІІІ місце.

Світлини: Олександри Чури Більше фото