![Ольга Марчук – серед переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад (німецька мова)»](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_6216.jpg)
16-17 квітня 2019 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад (німецька мова)».
Інтелектуальні змагання передбачали два тури – письмовий та усний переклад. У перший день змагань учасники олімпіади повинні були продемонструвати свої знання, перекладаючи літературний, науково-технічний і суспільно-політичний тексти. Під час другого дня перед студентами з усієї України поставили не менш складне завдання – перекладати політичний брифінг і промову.
Чудово впоралася з усіма завданнями студентка факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка Ольга Марчук. За результатами змагань Ольга виборола третє місце.
Щиро вітаємо студентку Університету і бажаємо їй нових досягнень на шляху наукового пізнання і професійного становлення!