17 травня 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулися вибори нового очільника Студентського уряду. За перемогу змагалися студент першого курсу магістратури юридичного факультету Іван Грабський та студент четвертого курсу бакалаврату філософського факультету Олексій Каленіченко.

Реєстрація виборців для участі у голосуванні за кандидатів на посаду голови Студентського уряду розпочалася о 12.00 год. Тривало голосування, учасниками якого були всі охочі студенти Університету, до 18.00 год. За результатами волевиявлення студентів Університету новим головою Студентського уряду обрали Олексія Каленіченка. За нього віддали свої голоси 1203 студенти Університету. Натомість за Івана Грабського проголосували 384 особи. Водночас 52 студенти не підтримали жодного кандидата. Загалом участь у голосуванні взяли 1639 студентів.

У передвиборчій програмі Олексія Каленіченка запланована розробка низки нормативних документів, оптимізація комунікації Студентського уряду через мережу Інтернет, налагодження тіснішої співпраці з іншими студентськими самоврядуваннями України та організація різних заходів. Зокрема, у планах проведення конкурсу студентських проєктів за фінансуванням Студентського уряду, започаткування нових заходів, які б стали традиційними: турніру з шахів, вуличного фестивалю студентської творчості, університетського турніру з кібер-спорту, створення Stand-up Ліги Університету та багато іншого.

Щиро вітаємо Олексія Каленіченка з обранням на посаду голови Студентського уряду, бажаємо натхнення, успіхів та нових ідей, спрямованих на розвиток освітнього і наукового середовища Львівського національного університету імені Івана Франка!