Оприлюднено результати Всеукраїнської олімпіади з хімії серед студентів

Упродовж 6-9 квітня 2016 року на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, у якій взяли участь студенти класичних і педагогічних університетів України.

За підсумками олімпіади рейтингова таблиця учасників – студентів класичних університетів виглядає так:

1. Гордійчук Олег Романович (Львівський національний університет імені Івана Франка) – І місце
  2. Чернюх Ігор Володимирович (Львівський національний університет імені Івана Франка) – ІI місце
  3. Стельмах Андрій Богданович (Львівський національний університет імені Івана Франка) – III місце
  4. Пашко Микола Олександрович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) – IV місце
  5. Ляшук Олександр Сергійович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) – IV місце
  6. Гуцкалов Ілля Олександрвич (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) – IV місце
  7. Шувакін Сергій Іванович (Донецький національний університет) – IV місце
  8. Беспалько Олександр Вікторович (Національний університет «Києво-Могилянська академія») – V місце
  9. Герасимов Руслан Юрійович (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича) – V місце
  10. Гебур Артем Ігорович (Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського)
  11. Сторожилова Юлія Сергіївна (Національний університет «Києво-Могилянська академія»)