Екологи біологічного факультету спільно з громадськими активістами розпочали безстрокову акцію «Чиста річка»

Розчищенням витоків Вульки в «Горіховому гаю» 8 квітня 2016 року  студенти та викладачі кафедри екології біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка під керівництвом завідувача кафедри Звенислави Мамчур спільно зі Союзом українок та іншими громадськими активістами розпочали безстрокову акцію «Чиста річка».

Учасники екологічного заходу прибирали у витоці джерела Вулецького потоку, так званої річки Вульки, яка водами колись наповнювала Полтву (район вул. Володимира Великого, Горіховий гай).

«Не таємниця, що величезною проблемою в Україні є забруднення річок сміттям, пластиком і побутовими відходами, масштаби засмічення вражають. А місцеві жителі здебільшого живуть за принципом: «Вода все забере»! Таке жахіття спостерігаємо, мандруючи Україною чи у бік Карпат, чи на Полісся, чи в іншому керунку», – говорять організатори акції.

Вони переконані, що проведена робота змусить замислитись мешканців Львова над збереженням довкілля та відповідальністю перед майбутніми поколіннями.

Світлини: учасників акції Більше фото