Після важкого поранення загинув випускник Університету Ярослав Антоняк

12 вересня 2024 року у шпиталі після важкого поранення на фронті й тривалого лікування відійшов у Вічність випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Ярослав Антоняк. Героєві було 42 роки.

Ярослав Антоняк закінчив юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка та КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, магістр права та міжнародної економіки. Ініціатор та автор низки національно-патріотичних видавничих та відеопроєктів.

Працював на Львівській регіональній митниці, був приватним підприємцем, упродовж 2014-2019 рр. – радник голови СБУ. З початком повномасштабного вторгнення московських загарбників в Україну добровольцем вступив до лав 103 бригади Територіальної оборони Збройних Сил України, лейтенант ЗСУ.

Був важко поранений під час виконання бойового завдання 4 травня 2024 року. Лікарі понад 4 місяці боролися за його життя, але травми виявилися надто складними.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!