Понад 20 нових книг представив Львівський університет на конкурс «Найкраща книжка ХХІІІ Форуму видавців у Львові»

Популяризацією доробку науковців Львівського національного університету імені Івана Франка вже багато років поспіль займається Видавничий центр Університету, який, представляючи широкій читацькій аудиторії сотні видань, є постійним активним учасником щорічного Форуму видавців у Львові.

Традиційно університетські книжки є переможцями одного з найпрестижніших конкурсів Форуму – «Найкраща книжка Форуму видавців».

Цьогоріч до участі в конкурсі Видавничий центр ЛНУ  ім. Івана Франка запропонував понад 20 видань. З їхнім повним переліком можна ознайомитись тут.

Прикметно, що серед представлених на конкурс книг – монографія Блаженнішого Любомира Гузара «Андрей Шептицький Митрополит Галицький (1901–1944) провісник екуменізму», яка минулого року вийшла друком у видавництві Львівського університету, й нещодавно отримала відзнаку Міжнародної премії імені Івана Франка.