Загроза виникнення надзвичайних ситуацій існуватиме завжди, утім цілком можливо мінімізувати негативні наслідки таких подій. Для цього, зокрема, важливо знати алгоритм дій. Адже паніка виникає там, де ми не знаємо як краще діяти.
Саме тому, 16 травня за ініціативи відділу з питань пожежної безпеки та цивільного захисту відбулося навчання з питань пожежної та техногенної безпеки для працівників структурних підрозділів Університету

Почався захід із виступу проректора з навчально-методичної та адміністративно-господарської роботи Василя Курляка. Опісля цього, ознайомив колег з питаннями цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях в умовах особливого періоду провідний інженер відділу з питань пожежної безпеки та цивільного захисту Михайло Лесюк.

Алгоритм дій при пожежі, специфіку використання первинних засобів пожежогасіння працівникам Університету детально пояснив фахівець Навчально-методичного центру ЦЗ та безпеки життєдіяльності Львівської області Михайло Олійник.

Важливість такого заходу важко переоцінити, оскільки це ще один вагомий крок на шляху до створення безпечного університетського середовища.