Представники ЛНУ ім. Івана Франка відвідали Superhumans Center

18 липня 2024 року в рамках співпраці між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Благодійною організацією «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СУПЕРЛЮДИ» представники ЛНУ ім. Івана Франка відвідали Superhumans Center у Львові з метою обговорення пріоритетних  напрямів подальшої роботи.

Проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар та депутат Львівської обласної ради, завідувач кафедри обліку і аудиту, професор Юрій Раделицький поспілкувалися з  медичним директором Superhumans Center Андрієм Віленським, який детально розповів про діяльність центру та провів екскурсію будівлею. Окрім того, представники Університету мали змогу побувати на виписці пацієнтів, які пройшли необхідну реабілітацію.

Superhumans Center – це всеукраїнський сучасний центр з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни дорослих і дітей. Усі його послуги – безкоштовні. Центр спеціалізується на індивідуальному ­підході до ­реконструкції тіла, протезуванні кінцівок, психічному здоров’ї та соціальній підтримці, реабілітації, реконструктивній хірургії, відновленні слуху.

Відповідно до Меморандуму, Львівський університет та благодійний фонд «СУПЕРЛЮДИ» домовилися про проведення спільних заходів з профілактики, лікування та реабілітації людей з інвалідністю, ветеранів війни та членів їхніх сімей, осіб, які постраждали внаслідок війни та інших осіб, які потребують такої допомоги. Відтак, під час перебування у Superhumans Center представники ЛНУ ім. Івана Франка окреслили напрями подальшої роботи та запропонували свої ідеї для спільних проєктів.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото