Представники Львівського університету взяли участь у профорієнтаційному заході  “Форум майбутньої професії” Відділу освіти Пустомитівської міської ради

Наприкінці навчального року страшокласники дедалі частіше задумуються щодо майбутньої професії. Саме тому цьогоріч у травні Відділ освіти Пустомитівської міської ради вперше організував захід “Форум майбутньої професії”, під час якого учні шкіл ОТГ мали змогу познайомитися із різними закладами фахової передвищої та вищої освіти. Серед представників ЗВО був також і Львівський національний університет імені Івана Франка.

Участь у події від нашого закладу освіти взяли заступник декана біологічного факультету з навчально-методичної роботи Віталій Гончаренко, заступниця декана факультету управління фінансами та бізнесу з наукової роботи Вікторія Дубик, завідувач кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства філологічного факультету Михайло Гнатюк, фахівчиня із профорієнтації відділу маркетингу та комунікації Юлія Васьків та голова профбюро студентів філологічного факультету Вікторія Кухарська. До організації поїздки долучився також декан філологічного факультету Роман Крохмальний.

Під час ярмарку представники університету консультували учасників щодо вибору їхніх майбутніх факультетів та спеціальностей, показували, де шукати потрібну інформацію на сайті вступної кампанії, а також презентували освітню, наукову та культурну діяльність ЛНУ ім. І. Франка. Усі охочі учасники форуму мали змогу взяти собі буклети та брендовані закладки для книг, які заздалегідь розробили представники відділу маркетингу та комунікації.

Чимало дев’ятикласників та десятикласників, які відвідали форум, вже серйозно цікавляться вступом до Львівського університету. Зі натхненних слів дітей зрозуміло: українська наука та вища освіта має велике майбутнє із такою молоддю. Тож чекаємо юних абітурієнтів серед наших студентів вже у наступних роках.