Престижні нагороди для польсько-українського  картографічного туристичного видання «Розточчя»

Комплект карт «Розточчя – природнича різноманітність і культурна спадщина» відзначили на престижних національних і міжнародних туристичних і картографічних форумах у Польщі.

Карта масштабу 1:75000, видана у 3-х листах українською і польською мовами, є спільним туристично-картографічним виданням, до створення якого долучилися працівники Розточанського національного парку, факультету наук про землю і просторового планування Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка і Яворівського національного парку.

Географічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка у проекті представляли старший викладач кафедри туризму Юрій Зінько та інженер кафедри геоморфології і палеогеографії Оксана Шевчук.

Видання високо оцінили у Польщі. А відтак, комплект карт «Розточчя – природнича різноманітність і культурна спадщина» відзначили Першою премією у категорії «Карти й атласи» на ювілейному  XXV Всепольському Форумі туристичних і краєзнавчих видань (лютий 2017 р., Познань), а також Першою нагородою у категорії «Туристична карта» і Призом глядацьких симпатій на конкурсі Товариства польських картографів (березень 2017 р., Познань). Ці престижні нагороди свідчать про високий професійний рівень колективу розробників та видавців комплекту карт і практичну значимість видання.

Зазначимо, що картографічні науково-практичні розробки є черговим успішним етапом співпраці наукових і природоохоронних інституцій на транскордонній височині Розточчя. У 2016 році було видано польсько-українську монографію «Розточчя: природа і людина», яку також високо оцінили у науково-освітніх і видавничих колах.