Презентація результатів впровадження в освітній процес Львівського університету пілотного курсу «Антикорупція і доброчесність» у НАЗК України

8 лютого 2024 року відбулася панельна дискусія«Заклад вищої освіти як осердя доброчесності». У заході взяла участь керівниця Центру забезпечення якості освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, уповноважена особа з питань запобігання та протидії корупції Ірина Іваночко. Під час зустрічі Ірина Богданівнапрезентувала результати впровадження в освітній процес Львівського університету навчального курсу «Антикорупція і доброчесність», організованогоспільно з Національним агентством з питань запобігання корупції.

Нагадаємо, що слухачами дисципліни були 127 студентів студенти п’яти факультетів Університету, серед яких географічний факультет, факультет управління фінансами та бізнесу, геологічнийфакультет, факультет електроніки та комп’ютерних технологій, фізичний факультет. Навчальний курс забезпечували уповноважена особа з питань запобігання та протидії корупції,  кандидатка юридичних наук, доцентка Ірина Іваночко та викладачка кафедри європейського права, кандидатка юридичних наук Анна Ярмола.

За результатами пройденого навчального курсу «Антикорупція та доброчесність» студенти отримали сертифікати, які засвідчують успішне завершення відповідного курсу.