Професорові Університету Віталію Гутнику призначено стипендію Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук

Згідно з Постановою Верховної Ради України № 3925-ІХ від 22 серпня 2024 року «Про призначення у 2024 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук», відповідну стипендію призначено докторові юридичних наук, професору кафедри міжнародного права Львівського національного університету імені Івана Франка Віталію Гутнику. Професор Віталій Гутник працює над науково-технічною роботою «Збройна агресія російської федерації проти України: міжнародно-правові засоби постконфліктного врегулювання».

Зазначимо, що іменну стипендію Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук цьогоріч призначено 50-ти молодим ученим. Розмір кожної такої стипендії становить щомісячно п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб, установлених на 1 січня 2024 року. Зазначена Постанова спрямована на підтримку наукової діяльності молодих дослідників та розроблена з метою створення можливостей та стимулів для реалізації наукових досліджень в Україні у межах пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки у 2024 році.

Щиро вітаємо професора Віталія Гутника із високим визнанням його наукових здобутків і бажаємо нових наукових та професійних звершень на благо Української Держави!

З Постановою Верховної Ради України № 3925-ІХ від 22 серпня 2024 року «Про призначення у 2024 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук» можна ознайомитися за посиланням.