Профорієнтаційна зустріч з учнями Мостищини

3 квітня 2018 року відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями 10-11 класів Твіржанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мостиського району Львівської області.  Університет представляли: декан економічного факультету Ростислав Михайлишин, декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, в.о. декана факультету журналістики Андрій Яценко і заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Сава Шевчук.

Абітурієнти переглянули мультимедійну презентацію про історію і сучасність Львівського університету. Зокрема, йшлося про наукові об’єкти ЛНУ ім. Івана Франка, які входять до переліку  національних надбань України, рейтинги Університету, студентів та випускників провідного вищого навчального закладу нашої країни, культурно-мистецьке життя, інфраструктуру, міжнародну співпрацю Університету, а також про навчання в Університеті, перспективи працевлаштування та особливості прийдешньої вступної кампанії.

У профорієнтаційному заході також взяла активну участь методист з дистанційного навчання Львівської обласної МАН Наталія Знетиняк.

Наприкінці зустрічі учасники обмінялися думками з приводу перспектив співпраці факультетів Університету і Твіржанської  ЗОШ, представники академічної спільноти Львівського університету відповіли на запитання абітурієнтів.

Зазначимо, що зустріч деканів саме цих трьох факультетів була невипадковою. Адже зі слів директора Книшик С. І. серед школярів багато поціновувачів акторського мистецтва (діти беруть участь у постановці шкільних вистав, готують творчі вечори), економіки (адже цей предмет факультативний) та журналістики (у школі активно функціонує гурток з медіаграмотності). Все це ще раз переконує, що відбулася не просто профорієнтаційна зустріч зі школярами, а тепла розмова з майбутніми першокурсниками нашої alma mater.

Світлини: Андрія Яценка та Романа Крохмального Більше фото